31 Aralık 2012 Pazartesi

CLCIKBANK ın SIRRI ÇÖZÜLDÜ -Ürün ana sayfası tam tercüme!!!


CLICKBANK’ ın SIRRI SONUNDA ÇÖZÜLDÜ

‘Bir ürüne sahip olmadan ve websitesi kurmadan bu şaşırtıcı sistem ile ilk ayımda 1000 dolar para kazandım’
Ve sizde bu kazançlı sistemi takip edebilirsiniz… Günde sadece 1 veya 2 saat kolay adımları izleyerek, endişe duymadan, websitesi yapmak veya bir şey satmaya çalışmadan veya herhangi başka kafa karıştırıcı sistemlerden uzak bir şekilde…
İşte size kendi clickbank hesabımı göstermekten gurur duyarak gösterebileceğim bir kanıt. Sizin neden böyle bir hesabınız olmasın. Eksik tarafınız ne? İşte cevabı…
* Günlük clickbank hesap detayları tarafımızdan test edilerek kanıtlanmış sistemin sonucunda oluştu.
Şimdi şunu düşünebilirsiniz: Bu yukarıda gördüğünüz hesap detayları daha önceki gördüklerinize göre çok ta etkileyeci gözükmeyebilir…
Fakat biz diğerlerinin yaptığı gibi fotoşop programları ile değiştirilmiş görüntüleri yayınlayarak bu sayfada sizi kafalamaya çalışmıyoruz. Bizim nacizane hesap detaylarımız aynen bu şekilde.

Kimden: David Blaze (The Clickbank Pirate-Ürün sahibi)
Tarih: Cuma, Aralık 28, 2012
Yer: Muhtemelen Bankada Clickbank tan aldığı çekleri hesaplamakta
J

Blog Yazarından Not: Adam çok güzel tasvir etmiş internetten para kazanmaya çalışanlarıJJ
Ultimat ve Oyun Sistem Tanıtımı...
Sevgili, yerlerde sürünen satış ortağı...
Eğer clickbank ta kanıtlanmış ve kolay gelir elde etme metodu arıyorsan çok önemli gerçek bilgileri barındırıan bu mektup gibi bir yazıyı daha önce okuduğunu sanmıyorum.(Note:okusak zaten yerlerde sürünmezdik değerli ürün sahibi J)
Hakikat şudur ki: Clickbank ile para kazanmak aslında kolaydır!
Çoğu satış ortağı daha para kazanmadan kaybetmeye başlarlar.
Bütün çalışmalarının sonunda kocaman bir sıfırla karşı karşıya kalırlar…ve kampanyalara harcadıkları boşa giden reklam paralarından bahsetmiyorum bile.
Bunun sebebi şudur : Size verilen tekniklerin bir çoğu ayda 50 000 usd kazanç getirecek komplike sistemlerdir ve işin can alıcı noktası bu teknikler işe yeni başlayan satış ortakları için bir işe yaramaz.Kısacası bir çok tehlikenin bulunduğu bir okyanusa sizleri bırakıverirler bu da bir bataklık gibidir siz çırpındıkça batarsınız.
Bu piskolojiyi hatırladınızmı?
Şu anda hazır olun buz gibi gerçeği öğrenmek üzeresiniz.
Bunu duyunca biraz bozulacaksınız.
Belki bu sayfayı kapatıp şimdiye kadar okuduklarınızı da unutmak isteyeceksiniz…
Fakat devam ettiğinizde size bu işe yapışacak ve dikkatlice bizi takip edeceksiniz .Bunu garanti ediyoruz...
Ve Bunu yaptığınıza memnun olacaksınız size garanti ediyoruz.
Clcikbank ile para kazanmaya çalışmış ve başarısız olmuşsanız işte tam yerindesiniz…
Bu sizin suçunuz değil,Çünkü…
Size yalan söylüyorlar!
Sistemde tonlarca ‘Clickbank tan Nasıl Para Kazanılır’ şeklinde ürün var... Belki bazen çok ucuz ürünler görmüşünüzdür ki sahipleri çalışmayan metodları içerisine yerleştirmiş hızlı bir şekilde zengin olmanın amacını gütmekteler.
Bu ürünlerden bazıları elbette güzel ürünler fakat % 99 u aynı sorunlardan dolayı işe yaramamaktadır…Eğer size yalan söylemeyende varsa onlarda emin olun tam olarak doğruyu söylememektedirler. Nerden mi biliyoruz. Belli bir süre bizlerinde sürünmişlüğü varJ
Ve dikkat ettim size ne yapmanız gerektiğini söyleseler bile onu nasıl yapacağınızı asla söylemezler!
Dikkat edin kafanızın içinde şimdiye kadar internetten nasıl kazanılacağı ile ilgili bir türlü hayata geçiremediğiniz birçok bilgi var elbette bu bilgilerin nasıl kullanılacağı hariçJ.
Elbette şu anda başınıza bir silah dayasam tabiki tetiği çekemezsiniz. Çünkü sizi kandıranların hepsi size 1. Adım yerine 8. Adımdan başlatırlar ki sizde onlar gibi kazanmayın çünkü onlar için paranızı alana kadardır herşey daha sonrası umurlarında olmaz ama size gereken 1. Adımdan başlamaktır.Bunu yapabilmek önce dürüstlük,iyi niyet sonra iyi bir empati yeteneği ister.
Sözümona bu işin gurme leri (tecrübelileri) size ilginç miktarlardan bahsederek binlerce makale yazmanızı linklerini onlar için paylaşmanızı Google da saatler harcamanızı ve paralar harcayarak reklam kampanyaları oluşturmanızı size söylerler.
Ama biz, sizlere aşağıdakileri bildirmek için buradayız...
Dibsiz kuyular olmayacak!
Büyülü reklam kampanyaları ve garanti edilmiş anahtar sözcükler olmayacak!
Sadece kırmızı bir düğmeye basarak uyurken para kazanamayacaksınız…
Gurmelerin dediği gibi- en önemli şey linkinize trafik sağlamak. Evet bu doğru ama bu sizin bu işi yaparken düşünmeniz gereken en son şeydir!!!
Size aslında trafik gönderme işinden önce kanıtlanmış bir sistem lazım ki trafik gönderme seviyesine gelene kadar boşa çalışmış olmayasınız. Bırakın adwords müş vs kalsın yerinde önce kanıtlanmış sistemi kurmalıyız.
Ve Evet Kanıtlanmış bir sistem var &
Bunu Sizlerle Paylaşmak İstiyoruz!
Sisteme bak… Sadece linkine trafik göndereceksin ve bu senin satış yapmanı sağlayacak! Komik!!!
Değişiklikler düşünülmeyecek ,ayrıntılar hiçe sayılacak,bu ne kadar saçma bir düşünce yapısı,aslında yalanın taa kendisi, çünkü…
Sizin linkinize tıklayan bütün insanlar ürün almak için tıklamazlar ve tıklayanların % 1 veya 2 si alırsa buna mutlu olursunuz.Ama Satıcılar sizin gönderdiğiniz bütün alıcıların e-mail adreslerini toplarlar ve daha sonra sizin onların ayağına getirdiğiniz potansiyel müşterilere farklı yollarla sizden habersiz satış yaparlar.Bunu biliyormuydunuz!!!
Daha kötüsü var…
Siz hem para ödersiniz hemde her bir satış için hep aynı çaba yı sarfedersiniz.
Karlı bir iş mi bu? Belki… Fakat çok çalışmak sizi zengin etmeyecek. Etkili çalışmak ise başkadır. Bunu hem gerçek hayatta hemde sanal hayatta idrak etmişseniz doğru yerdesiniz.
Şimdi şu şekilde olsa daha iyi olmazmıydı…
Linkine ilk tıklandığında tıklayan ziyaretçi ürünü direkt olarak almaya niyetli olsaydı?
Bir kez sisteminizi kurduktan sonra çok az çalışarak devamlı olarak ürün satın alınsaydı?
Sattığınız ürünün kalitesi ve başkalarına da kazandırabilme özelliği sayesinde müşterilerin devamlı olarak ürüne abone olsalar ve diğerlerine de kendi insiyatifleriyle tavsiye de bulunsalar nasıl olurdu?
Tabikide aha iyi olurdu… üç soruyada evet cevabını verdiğinizi duyabiliyorum.
İlk amacımız herzaman insan kazanmak olacaktır ürün satmak değil...
Satmaya çalıştığın ürün hakkında ziyaretçilere ücretsiz rapor ver. Onların bütün yorumlarını ürün için alarak değer vererek bu süreci ürünü önce onların almaları ve daha sonra başkalarına satmaları için kullansan onların sattıklarından da kazanç elde edersin. Onlarla birlikte hareket eder ve ürün ile alakalı diğer ürünlerinde satışını onlara yapabilirsin.
Bu tamda size öğretmek istediğimiz şey. Size öğreteceğimiz sistemi sadece bizim size sunacağımız ürünler için değil herhangi iyi bir ürün içinde yapabilirsiniz.
Mükemmel olduğumuz bir konuyu size neden öğretiyoruz?
Size % 100 geri dönüşümü olan sistemi ne zaman vericez!
Görüyorsunuz, İnsanların bu durumunu görmek bizleri de hasta ediyor.
İlk başladığınızda ne kadar zor olduğunu biliyoruz (ki yanınızda olacağız) ve gün içerisinde çok fazla zamanınızın olmadığını da biliyoruz.
Diğer yandan bizler yapmaya başlarken işi öğrenenlerdeniz ve sizin için sistemi hızlıca kurarak onu yönetmeyi de size öğretmeye başlıcaz.Burdaki en önemli püf noktası şu olacak: Siz hazır sistemimizi kullanmaya başladığınızda öğrenmeye de başlayacaksınız ve öğrenirken ilk kez hayatınızda kazanmanın tadına varacaksınız.
İşin daha da ayrıntılarına girmeden kanıtlanmış sistemin kazandırdığının ispatınıda görmek isteyeceğinizi düşünüyoruz.
Yukarıdaki clickbank hesabımıza sahip olabilirsiniz...
Bu hesap detayı size çok abartılı gelmeyebilir oldukça mütevazıdir. Kabul ediyoruz. Bizim işimiz gerçeklerle.
Bize ait olan bütün hesaplarımızın toplamını alarak ta veya hepsini ayrı ayrı burda göstererekte sizi etkilemeye çalşabilirdik ama böyle bir şeye gerek yok. Çünkü biz sizi iş ortağımız olarak görüyoruz. Sistemimiz KAZAN-KAZANDIR dır dır.
Fakat burdaki önemli nokta nedir sizce?
Bizim sistemimize ilk adımı attığınızda size, sizin ne yapabileceğinizi göstereceğiz!
Sizin için sistemi kurduğumuz sırada size sisteme girmenizi, clickbank tan 1 veya 2 adet deneme hesabı açarak sadece bizim sistemimizi kullanarak, ekstra trafik olmadan, ekstra hazırda web sitesi olmadan ve reklam yapmadan nasıl gelir elde edildiğini göstereceğiz!
İşte burda kimsenin başkasına göstermeye yüzünün olmadığı bir hesap var! Yanlışmı?
* Üyelerimizden birinin hesabıdır. Bizle başlamadan hemen önce kaydetmiştik.J.
Herşeye sıfırdan başlarız!... Ve bizim kursumuz/testimiz aynı olunca sonuç almaktayız.
Sistem devreye girdiğinde clickbank hesaplarındaki gelirler ani bir patlama yaşanmış gibi birden bire artmaya başlıyor.
* Ürünümüzü kullanmaya başladıktan sonra üyelerimizden birinin clickbank hesabı
Asıl önemli olan şey ise bu kazancın devamlı olması!!!
Üyemizin sistemi oluştuktan sonra onlara linklerine trafik göndermemelerini talep ediyoruz çünkü sistem kendi kendine doğal trafik kaynağı sağlayan bir sistem haline dönüşmektedir.
2012 Haziran ayı detayları...
* Üyelerimizden birinin sistemi durdurduktan sonra ki doğal yollardan gelen trafikle meydana gelen kazançları gösteren tablo.
Vu bu durum sadece bahsettiğimiz birkaç kolay dersi uygulayarak olan doğal trafik…
Düşünün sistemin tekrar açıldığını !!!
Aynı anda kazandığımız bir sistemde zaten neden durduralım ki bu işleyişi. Çünkü üyelerimizde şirketin bir parçası gibi olmuştur artık...
Ve Bunu neden yapıyoruz?
Bu bilgilerdende görebildiğiniz üzere sistemimiz bu şekilde çalışmaktadır.Kısacası clickbank ın ürünlerinin otomatik bir şekilde muhatabına ulaşarak satılması sistemidir. Bildiğiniz üzere clickbank ta sadece internet üzerinden para kazanma metodlarını anlatan dijital ürün yok bir çok kategoride 10 binlerce ürün bulunmaktadır. En güvenilir ve insanlara yararlılarını sizler için seçtik ve tavsiyelerde bulunacağız.
Ama bu aşamaya gelene kadar ve işler sistematiğe bağlanana kadar yapılacak çok iş var.
Çok kaliteli bir site yapacaksınız,siteye bir çok şey yükleyeceksiniz,ve serveriniz olmalı.
Çok iyi makale ve raporlar yazmalısınız ki insanların dikkatini çekerek onların ürünü almalarını ve satmalarını sağlamalısınız.
Ve size gelen mesajları otomatik cevaplamak için sistemlere bir çok para ödeyeceksiniz.Aynı zamanda bu mesajların bir çoğu da işinize yaramayan boş şeyler olacak.
Çoğu satış ortağı her bir ürün için ürünü satabilmek için bunları yaparak zaman,enerji,para harcar.
SONUÇ OLARAK: Büyük ihtimalle (% 99-bu oran raporlarla kanıtlanmıştır)yukarıda yazılı işleri yapacaksınız ve sonunda yatırdığınız paranın karşılığına denk gelecek bile komisyon toplayamayacaksınız.
Bunu başarmak hep aynı zorlukları aşarak mümkün oldu.Ama artık öyle olmayacak.Ben çalıştım oda çalışsın başarsın diyeni çok gördük fakat ben çok uğraştım onlar uğraşmasın sadece bu uğraşlarım için bana küçük bir hediye versinler diyen çok az J.

İŞTE SİZE BU İŞTE BAŞARININ ANAHTARI!
Takdim Ediyoruz….
Clickbank sistemindeki çalışan ürünlerin satışının devamlılığı sırları

Hızlı&Kolay&Kanıtlanmış sistem ömürlük

Zaman ilerledikçe artan komisyon miktarı...
Sizin için bütün bu zor işleri yaparken!
Açık söylemek gerekirse…Bir şansı gerçekten yakalamak ve otomatik hale getirerek finansal seviye atlamanın da nasıl olacağını göreceksiniz.

Eğer isterseniz…
Otomatik sistem hızlı bir şekilde sisizn clickbank hesabına uygulanır sonuçları ise adresinize gelen çek lerden veya banka hesabınıza yapılacak para transferiyle göreceksiniz
Belkide Daha önce hiç kazanmadığınız parayı bu ay içerisinde kazanacaksınız.
Bizim zor işleri yaptığımız ve sizin istediğiniz zamanlarda üzerine düşerek daha çok kazanabileceğiniz kendi kurallarınızı uygulayarak patronsuz çalışmanın keyfine varacağınız bir hayat tarzınız olacak...
Ürünümüz aslında buraya kadar okuduysanız tamda aradığınız şey…
Ama sadece bizim burda söylememizle olmaz tabiki…(Üyelerimizi de dinlemelisiniz). Paul Kinder
Traffic-Splash ın sahibi
Clickbank Korsanı (ürünün Türkçe adı-İngilizcesi Clickbank Pirate) gerçekten gördüğüm en etkili ürün.
Yapılabilecek yanlışlardan arındırılmış en iyi clickbank ürün satış metodu sunuyor biz önce denedik daha sonra satın aldık.
Daha önce hiç olmadığı kadar üye ve çevremiz oldu bunu garanti olarak yapan bir sistem.
Kesinlikle tavsiye ediyoruz…
İşte Sizlere aşağıda bu programla birlikte
Elde Edeceğiniz Clickbank ın Sırları paketi!
Profesyonel bir şekilde dizayn edilmiş ve ilk adımları çok hızlı bir şekilde gerçekleştirip hemen kazanç kısmına geçmenizi sağlayacak olan video dersleri.

Ve gerçekten de herhangi bir sistem kurmanızı talep etmicez…Hosting hesabına,domaine,ve başka herhangi bir sürpriz de olmayacak...

Ana sayfanız üyelik sayfanıza girdiğinizde zaten hazır olacak ve çok hızlı şekilde size kullanacağınız link verilecek.
Sadece Bunlar da yetmez ?
Hesaplarınızı iyi bir şekilde idare ederek banka ile hesabınız arasındaki kombinasyonuda sizler için ayarlayacağız!
Sistem kurulunca satın alımlar yavaş yavaş başlar ve banka hesabınız clickbank hesabınız sitedeki öedem sayfası vs vs kombinasyonlarını siz parmağınızı bile kıpırtdatmdan bizler ayarlayacağız.

Size,aylık haftalık ve saat lik öyle detaylı raporlar vericez ki işleyiş hakkında tam bilginiz olabilecek,Bu raporu günlük kontrol etmek te çok kolay ve üyelik sayfasında her an anlık raporları görebileceksiniz.

Belki biliyorsundur herbir detayı görüp işi dahada geliştirebileceğin raporları herkes görmek ister.Örneğin clickbank ta satış yaparsın ama nerden girildi kim hangi paylaştığın linke tıkladı da satıl aldı bulmak için akla karayı seçersin.İşte bu artık size sunacağımız rapor sayesinde olmayacak.Kim neyi nerden aldıysa bunu bileceksin ve o yer için daha çok yoğunlaşacaksın.İşe yaramayan paylaşımları daha sonra eleyeceksin.En etkili yolu bulmak için birebir raporun olacak...
Kendin için böyle bir şey istersin değilmi?

Size gönderdiğimiz makaleleri,yazıları vs vs diğer bütün araçları sadece kesip sayfana yapıştıracaksın.Günlük olarak seni beslicez paylaşacak ve kendi linkinle o kadar çok materyal olacak ki hepsi sana fazla bile gelecekJ.Bütün bu bilgileri paylaştığında sadece gerçek alıcılara ulaşacaksın.Yani 1000 trafik sana 800 potansiyel alıcı olarak geri dönecek.

Her şeyi otomatik olarak biz yapıcaz ve senin referans linkin ile sen hem ürünü hemde ürüne benzer diğer ürünleri kendi linkinle otomatik şekilde satıyor olacaksın.

Biliyoruz ki e-posta ile pazarlama konusu bizim elimizde bize bağlı olarak başarısı belli olacak bir şeydir.
 Ve biz sizin bu konuda da başarılı olmanızı istiyoruz.

"Düşünmeye gerek yok! sadece alıcıların ne istediklerini anla yeter!!!
Geçenlerde bir satış ortağının benim ürünümü satarak aylık 50000 dolar para kazandığını görünce çok dikkatimi çekti...

Dikkatimi çeken bu konuda kendi stratejimden farklı bir stratejimi kullanıyor diye merak ettim ve daha çok ayrıntısına girdim işin.

Ve anladım ki eğer kafan ticarete çalışıyorsa onu uygun bir ortama sokup orda şansını denemelisin zaten kafası çalışan bir insan her yerde başarılı olur ama uygun zaman zemin kişi ve ürünü bulmalı.

Kullanılan sistemi öğrendim ve bende uygulamaya başladım,bana satış ortağı olan birinin zekasını kullandım tabiki o da karşılığını aldı falasıyla
J.

Aynı stratejiyi sizde izlerseniz % 95 ve hızlı bir şekilde kazanmaya başlıyorsunuz.Bunu keşfettiğim için çok gurur duyuyorum.

Eğer sizde yeni bir şey keşfetmek istiyorsanız bu programa hemen düşünmeden dahil olun ve farklı insanların arasına katılın.Bazen program insanları bazende insanlar programı farklı yapar.

Unutmayın potansiyel alıcılar sizi bekliyor sadece onların yerlerini bulmanız ve onlara istediklerini göstermeniz lazım bunu da zaten sizin için biz yapıcaz sizde bizlere yardımcı olacaksınız.Simon Hodgkinson
HodgkinsonPublishing.com un sahibi.
Ve En can alıcı nokta...
Yaptığın herşey senin yaşam kalitene anında yansıyacak!
Biz senin linkin ile alıcılara satışa devam edeceğiz!!!
İşin aslı şu ki siteden alınan herşeyden komisyon alacaksın ve bu ömürlük bir iş olacak.
 Sadece bir yönlenen ziyaretçi direk olarak ürünü almak için yönlenmiş olacak ve ürünü alır almaz clickbank hesabında komisyonunu göreceksin!

Bu işin SIRRI dediğimizde...
Aslında kasdettiğimiz nedir?
Herşey sizin için tarafımızdan hazırlanmış ve işlemlere hazır hale getirilecek…
İşe başladığınızdan 15 dk sonrasına kadar bütün ayarlar yapılmış ve kazancınız başlamış olacak.
Ve sayfanıza trafik göndermeye başlayacaksınız tabiki sizin için hazırladığımız birçok materyal, vs vs kullanarak.
Ve Kullandıkça sistem daha iyi olacak…
Eğer şu anda ürünü spariş ederseniz size aşağıdakileri de sunmuş olacağız:

 Yukarıda bahsettiğimiz sistem detayları adım adım nasıl yapılır klavuzu ve her ay yeni bir sistem size bedava öğretilecek.
İşin 5 Gizli Anahtarı…
Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!
NOT: Linke tıkladığınızda ürün ana sayfasına ulaşırsınız sayfa İngilizcedir ve bire bir tercümesi bu sayfadır sizler için hazırladık. Ürün ana sayfasının en altında GET STARTED yazısına tıklayınca isim soyisim mail adresi gibi bilgilerinizi girmelisiniz daha sonra ödeme sayfası karşınıza gelecektir. Paypal veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kolay gelsin.
Kazanmak için!
Neleri Yapmak Zorunda Kalmayacaksınız?

Bir şey satmanıza gerek kalmayacak!

Bir kelime bile yazı yazmanıza gerek olmayacak!

Herhangi bir özel yetenek gerektiren bir şeyi öğrenmenize gerek kalmayacak!

En önemlisi paranız cebinizde kalacak,bir hiç için çok para yatırım yapmak zorunda kalmayacaksınız!
Bilgisayar kullanmayı biliyorsanız, size günlük göndereceğimiz hazır şeyleri mailinizden kopyalayıp sayfanızda paylaşabilirseniz olay bitmiştir işte hepsi bu kadar!!!
İş te yukarıdakileri yapabilecekseniz Bu sistem ile para kazanma yollarının hepsini...
Biliyorsunuz demektir!
Kafamıza takılan artık tek şey olabilir-Sayfamıza nasıl trafik sağlayacağız? Bunu düşünmeniz çok normal..
Fakat bunu kafaya takmayın sistemimiz kendi içerisinde zaten trafiğini oluşturmaktadır.Bu bizlerin ustalıkla sizin için ayarladığımız özel ayarlardan kaynaklanmaktadır!
Müşteri çok dolandırılmadan direkt olarak 1-2 link ile size ulaşacak ve bu müşteriler gerçekten istediğiniz hedef kitlesi profiline uygun olanlar olacak.
 İşin 5 SIRRI paketimiz ile aşağıdakileri de elde etmiş olacaksınız...
Size gerekli bütün materyaller (reklam malz. Vs vs)

Adım adım nasıl yapacağınızı gösteren rehber!

İleri reklamlama teknikleri rehberi.Her ürün için her zaman kullanabilirsiniz!
Bitmedi!!!Sizler için daha iyisini yapmalıyız...
Eğer Clickbank Pirate üyeliğinizi hemen başlatırsanız size özel fiyat olan 197 $ uygulayacağız. Özel indirimli fiyat hemen harekete geçenler için özel fiyattır.
Ve şimdiye kadar bildiğiniz bütün metodların dışında ekstra olarak tahmin edemeyeceğiniz bir trafik kaynağu sırrını da sizlere açıcaz.

Bonus 1: Traffic Generation 101$67 Değerinde
Özel olarak hazırlanmış ve belkide sıfırdan başlayan birinin bütün bu yolları keşfetmesi yıllarını alacak olan özel trafik kaynağı sırları kursumuz…

Kurs konu başlıklarımız:
  • Makale Pazarlama
  • Tıklama başına reklam
  • Blog Trafiği
  • SEO
  • Trafik Artırma
  • Email Marketing
  • Ve daha fazlası...
Kurs tamamlandığında binlerce trafiği hedeflenmiş müşteriyi nasıl sitenize çekersiniz tam olarak öğreneceksiniz ve tabiki dersler adım adım ilerleyecek!

Bu kursa ilave olarak $67 ödeyerek sahip olabilirsiniz Fakat ilk etapta 197 $ lık ana paketimizi alın bu kursu daha sonra isterseniz size vericez.!


Bu arada başka bir konu da şudur ki size bir internet sayfası gerekecek, işte bu internet sayfasını size biz vericez ve bu syfa bir blog olucak siz bizim gönderdiğimiz bütün bilgileri burada paylaşacaksınız.TABİKİ KENDİ CLCIKBANK LİNKİNİZ İLE.
Bonus 2: Bileşenleri Hazır Blog Değeri $297
Wordpress üzerinde adınıza dizayn edilmiş ve bütün bileşenleri tam çalışmaya hazır hale getirlimiş modern görünümlü bir BLOG.Parmağınızı bile kıpırdatmayacaksınız!


Size düzenli şekilde göndereceğimiz bileşenleri sadece kesip bloğunuza yapıştıracaksınız. Ürünlerin nasıl satılmaya başladığına şahit olacaksınız.

İnanın bundan daha kolayı yok!

DAHA FAZLA BEKLEMEYİN HEMEN TIKLAYIN VE BERABER KAZANALIM !!!


Clickbank tan hemen hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilmeniz için size gerekli bütün doneleri hazır bir şekilde veriyoruz!
Ve bunu clickbankın sırrı diye adlandırdığımız çok kolay bir teknikle birlikte yapıyoruz!
Ama şununda farkındayız ki dünyanın en iyi sistemi bile hiçbir zaman yeterli değildir.
Bazen küçük problemler olmayacak değil elbette olacak motivasyonunuz düşme noktasına gelebilir veya bazı sorularınız olabilecektir.Merak etmeyin her ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacağız.
Çünkü biz size sunduğumuz sisteme çok fazla güveniyoruz...
Başarıyı yakalamanız için size koç luk yapacağız!
Evet doğru değilmi!
Çoğu tecrübeli sizin paranızı alınca mutlu olur ve ortadan kaybolur sizi sizinle başbaşa bırakırlar...
Aslında onlar sizin hatalarınızdan kazanç sağlamayı adet edinmişlerdir,bir bakarsınız bir gün yine başka bir ürünle yine aynı amaçla karşınıza çıkarlar!
Ama bizim öyle olmadığımızı söylemek isteriz çünkü ürünümüze sonuna kadar güveniyoruz...
Siz kendi ayaklarınız üzerinde duruncaya kadar yani herşeyi artık öğrenene kadar yani yukarıdaki bizim clickbank hesaplarımızdaki para akışlarına benzer bir akışı sağlamaya başladığınız ana kadar sizi yalnız bırakmayacağız…zaten o devreden sonra sizin bize çok ta ihtiyacınız kalmayacakJ
Clickbank Pirate üyesi olarak aşağıdakilere sahip olacaksınız:
Özeler üyeler için adım adım staj programı.

Sistemimizin bütün tercübelerine dayanarak oluşturduğumuz dev arşivimiz.

Profesyonel destek ekibimiz.7/24.
Biz normalde birilerine koç luk teklif etmiyoruz fakat empati kurduğumuzda bunun olması gerektiğini anladık,ürün satıp bir kenara çekilmek bizlere yakışmaz.
Ürünümüze hemen sahip olduğunuzda bütün arşivimize ve staj dosyalarımıza sahip olacaksınız hemde ekstra bir ücret ödemeden.


Bonus 3: Staj ve Koçluk hizmeti
Siz başarıyı yakalyana kadar sizi yönlendireceğiz, çünkü açık konuşalım sizin başarınız bizimde başarımız olacak aynı zamanda!

Clickbankn ta para kazanmanın sırlarını gösteren bilgileri içeren adım adım staj programımızı takip edeceksiniz!
Blog Yazarı NOT: Arkadaşlar ürün ana sayfasında ürünü kullanan diğer insanların bir çok ürün ile alakalı yorumları mevcut fakat daha fazla kafanız ağrımasın diye hepsini buraya yazmıyorum.

Otopilot Para Kazandırıcı Programımızı Kullanmaya HAZIRMISIN!!!?
Bir şey var belki aklınıza geldi ve çoktan kendi kendinize sordunuz...
Herkes aynı sistemi kullanırsa kazanç azalmazmı?
Ve bu soruyada cevabı bulmuş olabilirsiniz...
Hayır arkadaşlar azalmaz!
Şu anda spariş ettiğinizde size 5 sır vericez ve her ay 1 yeni sır vericez, bu da demek oluyor ki ekibimiz her gün çalışarak yeni etkili sır ları çözerek iş ortaklarımıza bu bilgileri vermektedirler. İşte işin sırrı buna dayanmaktadır.
Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir demiş birisi evet doğru demiş siz değişime ayak uydurun olaylardan ve etkenlerden uzaklaşmayın diye bizler her gün 7/24 çalışmaktayız.


Bu ürünü test edip onaylamanız ve devam etmeniz için size tam 2 ay süre veriyoruz. 60 gün boyunca ürünümüzü deneyebilir ve eğer kazanamazsanız veya memun kalmazsanız hiçbir mazaret göstermenize gerek kalmadan paranız size iade edilecektir. İşte bu derece ürünümüze ve sistemimize güveniyoruz. Daha ne isteyebilirsiniz ki...
Konuyu mantıklı değerlendirebilesiniz diye size bu garanti verilmektedir…
Ürünü kullanmaya devam etme kararı vermeniz için size 2 ful ay süre veriyoruz.
Deneyin ve işinize yarayıp yaramadığını kendiniz görün…
Sizi ekonomik özgürlüğünüze taşıyacak ürünün bu olup olmadığını kendiniz hissedin.Ve eğer sistemi kullanamazsanız, hoiunuza gitmezse yada sebebini bilmeseniz bile ürünü artık kullanmak istemezseniz sadece para iadenizi talep edin bizde sorgusuz sualsiz paranızı iade edelim.
Ama merak etmeyin-
Bu öyle bir sistem ki zaten ilk aydan masrafınızı çoktan çıkaracağınız için çok güvenli bir şekilde konuşuyoruz. Yeterki bütün hazır yönergeleri yerine getirin günde sadece 1-2 saat...
Bizim için çokta öenmli değil aslında bize vereceğiniz parayı istediğiniz anda size geri vermeye hazırız, İstadiğimiz asıl şey sizi de kazandırarark beraber kazanabilmek.Ortada güzel bir ürün var neden bunları bütün tanıdıklarımıza tavsiye etmeyelim ki ve herkes sayemizde kazansın bizde onların sayesinde.Bu son derece açık olacak ama tamamen karşılıklı bir durum.
Gördüğünüz gibi ürünümüze çok güveniyoruz.Ve bu ürünü sizle birlikte uygulayacağımız için de çok heycanlı ve mutluyuz.Daha önce inanın ama hiç duyulmamış metodlarla dolu bir ürünle karşı karşıyasınız...
Sadece ürün öne sürülerek verilebilecek başka bir şekilde kimseden böyle bir garanti bulamazsınız...
Eğer bu özel metod ile sisteme sahip olmak istiyorsanız artık zamanı gelmiştir.Ona ŞİMDİ sahip olmalısınız.

Böyle garantili bir para kazanma fırsatı herzaman karşınıza çıkmaz...
Bu yüzden ürün fiyatı hakkında konuşmamız gerktiğini düşünüyoruz.
Belkide bu fırsatın çok pahalı bir fırsat olduğunu düşünüyorsunuz…
Herşeyi bir kenara koyun kim bütün verileri hazırlayıp para kazanmanıza hazır hale getirip, kullanacağınız bütün verileri de size verebilirki? Bunun değeri nedir? Ve bu değer nasıl belirlenir? Üstelik herşey öyle hazıe hale getirilmiştir ki dakikalar içerisinde para kazanmaya başlayacaksınız. Zaten hiçbir işte böyle bir kısa zaman sözkonusu olamaz. İşte bu nedenle ürünümüze güveniyoruz.
Kaç tane sistem aylık en az 1000 dolar kazanabilme garantisini size verebilirki?
Bu ürün için sizden 1000 dolar dahi istesek (ki istemiyoruz) hala bu ürün için çok istemiş olmayız,Aylık en az 1000 dolar kazandıran bir sistem için 1000 dolar ürün bedeli de normaldir aslında…
Hatta yarısını bile istemiyoruz...
Eğer şu anda harekete geçersen…
Sadece bir defaya mahsus olarak 197 $ ödeyeceksiniz, ve VIP üye olmak isterseniz de aylık 37 $ bir ücret sizden talep edicez, 1000$ dan 37 veya 197 sayısını çıkarabilirsiniz sanırımJJJJJ.
Bunların yanında diğer bonuslar ve gelecekte size sunacağımız yeni metodlar da cabası…
Bildiğiniz gibi CLICKBANK sitesi ve sistemi dünyanın yegane sistemidir ki, ürün satıcıları olarak bizleri ve alıcılar olarak sizleri koruma altına alır.Zaten koruma olmasa ne ürün alabilirsiniz ne de satabilirsiniz bu platformda.
Bu bağlamda eğer ürünümüz (Clickbank Pirate) dediğimiz şeyleri gerçekleştiremiyorsa herzaman paranızı iade etmeye garanti ediyoruz.Daha açık ve şeffaf nasıl olunur ki ???

Bu ürün bu fiyata sınırlı bir şekilde satılmaktadır. Belirli bir sayıya ulaşıldığında sistemi daha da sağlamlaştırmak için fiyatı birkaç kat artırılacaktır.
Tarafsız olarak bir yorum duymak isterseniz sizlere şunu diyebiliriz: Ürünü bir kez 197$ vererek alarak sadece 5 SIRRA sahip olmaktanda aylık VIP ücretini (67$ ilk daha sonra aylık 37$) ödeyerek sınırsız SIRLAR ı elde etmek daha mantıklıdır aslında.
Beklediğiniz hayat istediğiniz yaşam stili sizi bekliyor yapmanız gereken kapıyı açıp içeri girmek!!!
Clickbank ta ki sonsuz başarılarınıza!
David Blaze
David Blaze
The Clickbank Pirate

NOT: Linke tıkladığınızda ürün ana sayfasına ulaşırsınız sayfa İngilizcedir ve bire bir tercümesi bu sayfadır sizler için hazırladık. Ürün ana sayfasının en altında GET STARTED yazısına tıklayınca isim soyisim mail adresi gibi bilgilerinizi girmelisiniz daha sonra ödeme sayfası karşınıza gelecektir. Paypal veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder